fxHelper
Blog

fxHelper ve 49. týdnu 2020

Ve 49. týdnu byly na týdenní bázi vybrány tři měnové páry vhodné k obchodování. NZDJPY s Long/Short náhledem, NZDUSD a NZDCHF se shortovými náhledy.

NZDJPY - long/short náhled

Pár NZDJPY v minulém týdnu posílil, již třetí týden v řadě. Cena se nachází v oblasti swingového High z konce roku 2018. Na měnovém páru NZDJPY budu čekat na další vývoj. Aktuálně je cena v neutrální oblasti. Jakmile vzroste nad silnou červenou linii, změní se můj náhled na shortový a budu hledat resistence ke vstupům do shortů. V případě poklesu pod silnou zelenou linii, se změní můj náhled na longový a budu hledat supporty pro vstupy do longů.

Výsledek

Cena v průběhu týdne vystoupala až do Shortové oblasti, kde zareagovala na připravené resistence.

NZDUSD - shortový náhled

Pár NZDUSD je nejvýše od června 2018 a nachází se v oblasti swingové resistence. Na měnovém páru NZDUSD tak budu v tomto týdnu obchodovat pouze resistence, a to buď po nově vzniklém downtrendu při korekcích výše nebo využiji zajímavé resistence nad trhem při případném pokračování aktuálního uptrendu.

Výsledek

Cena v průběhu týdne vystoupala do Shortové oblasti, kde zareagovala na resistence.

NZDCHF - shortový náhled

Pár NZDCHF v minulém týdnu díky silnému NZD posílil. Nad trhem je blízko neuzavřený gap ze začátku tohoto roku a další zajímavé resistence. Na měnovém páru NZDCHF tak budu v tomto týdnu obchodovat pouze resistence, a to buď po nově vzniklém downtrendu při korekcích výše nebo využiji zajímavé resistence nad trhem při případném pokračování aktuálního uptrendu.

Výsledek

Cena rovnou začala klesat a klesala v průběhu celého týdne.

fxHelper

Využívat fxHelper jako podporu je snadné. Stačí si stáhnout a vložit template do vaší platformy MT4 a všechny supporty a resistence se vám okamžitě po vložení samy vykreslí do grafu.

Ještě nemáte fxHelper?
Získejte přístup k exkluzivním informacím a nástrojům pro úspěšné obchodování jen za 27 Kč na den
Objednat fxHelper